English
مبلغان در فیسبوک مبلغان در توییتر مبلغان در گوگل پلاس مبلغان در اینستاگرام مبلغان در بلاگفا

خدمات گروه مبلغان

تدوین کمپین های تبلیغاتی
تیزرهای تلویزیونی و رادیویی
ساخت فیلم های صنعتی
عکاسی تبلیغاتی
خدمات طراحی وگرافیک
طراحی وب سایت
طراحی سی دی مولتی مدیا
غرفه آرایی و هدایای تبلیغاتی
نشر قرآن های نفیس
نشر کتب مدیریت و بازرگانی
نشر کتب عمومی
تحقیقات بازاریابی

Rayhan Quran

شرکت تبلیغاتی مبلغان بخشهای مختلف شرکت مبلغان نمایشگاه ها و هدایای تبلیغاتی

 

یكی از راه های مناسب افزایش فروش در شركتها، سیاستهای ترویج فروش می باشد، از مهمترین روشهای ترویج فروش می توان به حضور در نمایشگاه ها و تولید هدایای تبلیغاتی اشاره نمود.
بخش امور نمایشگاه ها:
حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی مقوله بسیار مهمی برای شركتها می باشد، از این رو شركت مبلغان طی سالهای اخیر توفیق طراحی و اجرای موفق ده ها غرفه را در نمایشگاه های مختلف داشته است، همچنین با عرضه سازه های متنوع تبلیغاتی پرتابل (استند، پاپ آپ و ... ) توانسته است نیازهای شركتهای مختلف را در این زمینه مرتفع سازد.    
    دریافت نمونه کار های غرفه آرایی
بخش هدایای تبلیغاتی:
یكی از مؤثرترین روشهای ترویج فروش تبلیغ با اقلام ویژه (هدایا) می باشد این روش شبیه دادن جایزه است اما مصرف كننده لازم نیست برای دریافت آن، خرید ویژه ای انجام دهد.
این هدایا می تواند در پایان هر سال و یا به مناسبت های ویژه ای چون برگزاری نمایشگاه ها, برپایی سمینارها و معرفی محصولات جدید اهدا شوند.
از آنجا كه سطح تأثیر گذاری این هدایا و مدت زمان استفاده از آنها معمولاً زیاد است. شركت ها و سازمان های تولیدی و خدماتی در پی تهیه هدایای مناسب در سطوح متفاوت برای مشتریان خود بر می آیند. به همین روی شركت مبلغان از سال 1370  اقدام به تأسیس واحد هدایای تبلیغاتی نموده است و با تولید و گرد آوری زیباترین و متنوع ترین هدایای تبلیغاتی، این امكان را در اختیار مدیران محترم شركت ها قرار داده است تا نگران تأمین هدایا نباشد.

 

 سررسید های 1394
(با فرمت Pdf)

هدایای تبلیغاتی خاص
(با فرمت Pdf)

نمونه هدایای تبلیغاتی
(با فرمت Pdf)

معرفی هدایای تبلیغاتی
(با فرمت Pdf)