English
مبلغان در فیسبوک مبلغان در توییتر مبلغان در گوگل پلاس مبلغان در اینستاگرام مبلغان در بلاگفا

خدمات گروه مبلغان

تدوین کمپین های تبلیغاتی
تیزرهای تلویزیونی و رادیویی
ساخت فیلم های صنعتی
عکاسی تبلیغاتی
خدمات طراحی وگرافیک
طراحی وب سایت
طراحی سی دی مولتی مدیا
غرفه آرایی و هدایای تبلیغاتی
نشر قرآن های نفیس
نشر کتب مدیریت و بازرگانی
نشر کتب عمومی
تحقیقات بازاریابی

Rayhan Quran

موسسه اطلاعات فردا    معرفی موسسه

 

به دنبال نیاز روز افرون سازمان ها و بنگاه های صنعتی و خدماتی كشور به انجام پروژه های تحقیقاتی و با توجه به این امر كه زیر ساخت تدوین هر نوع برنامه ریزی استراتژیك بر محور تحقیقات بازاریابی استوار است و نظر به جایگاه ویژه ای كه تحقیقات بازاریابی در عرصه جهانی یافته است و استفاده هایی از این تحقیقات در برنامه ریزی های كلان سازمان انجام می گیرد، شركت مبلغان بر اساس مطالعات كارشناسی، نزدیك به ده سال قبل بخشی را به نام تحقیقات بازاریابی به عنوان یكی از مجموعه های واحدهای تحت پوشش خود با تیمی متشكل از كارشناسان ارشد و دكترا در رشته های آمار و تحقیقات، مدیریت بازرگانی، جامعه شناسی، پژوهشگری و اقتصاد و مجهز به پیشرفته ترین سیستم های كامپیوتری و جدیدترین نرم افزارهای مربوطه، تأسیس نموده و تا به امروز موفق به انجام پروژه های متعددی شده است. با توجه به توسعه و رشد روزافزون، این بخش، از پاییز 1381 در قالب مؤسسه پژوهش های بازرگانی اطلاعات فردا به صورت شخصیت حقوقی مستقل فعالیت می كند.
تحقیقات بازاریابی یكی از روش های كسب اطلاع از بازار در سطح سازمان هاست كه از طریق جستجوی سیستماتیك و با استفاده از روش های عینی برای شناسایی و حل مسایل بازاریابی به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات می پردازد و در جهت رفع مشكلات و ارائه یك استراتژی سازمانی كوشش می كند. یكی از اهداف اصلی تحقیقات بازاریابی كمك به مدیران برای اتخاذ تصمیمات بهتر و مناسب است.
روشی كه تحقیقات بازاریابی اتخاذ می نماید این است كه نیازمندیهای اطلاعاتی و منابع آن را مشخص می سازد، متدهایی را برای جمع آوری اطلاعات طراحی می كند، داده های جمع آوری شده را بررسی و تكمیل می نماید، نتایج را تجزیه و تحلیل و یافته ها را با مفاهیم ضمنی آن ارتباط می دهد.

  لیست پروژه های انجام شده